Happy Family
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Happy Family

Naša rodina...
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Kuchyňa a jedáleň

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Správca domu
Admin



Počet príspevkov : 24
Registration date : 14.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimePi november 21, 2008 4:47 pm

Kuchyňa a jedáleň Amica%2003
Návrat hore Goto down
https://happy-family.slovakforum.net
John McSister

John McSister


Počet príspevkov : 19
Registration date : 15.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeNe november 23, 2008 2:21 pm

*Prišiel do kuchyne a začal variť obed pre Martu, aby nebola hladná keď konečne príde s nemocnice* Tak voda, vajce, mlieko, zeleninka, mäso...
Návrat hore Goto down
Diana McBrother

Diana McBrother


Počet príspevkov : 21
Registration date : 29.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeSo november 29, 2008 7:27 pm

Čo dobré varíš?*vošla dnu.*Taká som unavená z tej služobky.Kde je mama?*začala sa obzerať dokola.*
Návrat hore Goto down
John McSister

John McSister


Počet príspevkov : 19
Registration date : 15.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeUt december 02, 2008 7:03 pm

Ahoj Dan! No, že vraj podľa tejto knihy novorodeneckú stravu učím sa ochutnáš?* otočil sa a ukazoval na v ruke držajúcu varechu* A mama je v pôrodnici a ja čakám kým mi zavolá, že tvoj brat Tobias ide na svet pôjdeš tam so mnou? A ozaj podporila si Enny vo výchove Emily?* usmial sa a pozrel na Dianu*
Návrat hore Goto down
Diana McBrother

Diana McBrother


Počet príspevkov : 21
Registration date : 29.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeSo december 06, 2008 3:51 pm

Ejha oci ty sa nezdáš!*usmiala sa a zapozerala sa naňho.Až teraz si všimla tie krásne črty a uvedomila si ako ho mám rada.*A brat?Ty brďo.. jasné že s tebou pôjdem..*znovu sa usmiala.*Konečne chlapec.. to iste musíš byť šťastný... samé baby v rodine... ehm oci.. budeš prvý komu to poviem.. slubuj že to nikomu nepovieš...*naliehala*
Návrat hore Goto down
John McSister

John McSister


Počet príspevkov : 19
Registration date : 15.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeSo december 06, 2008 9:15 pm

No to som* neviem sa dočkať, ale ani babu by som nevymenil:P*pozrel sa na ňu a zamyslel sa čo mu chce asi povedať* No jasné vieš že mne môžeš veriť*usmial sa a podišiel k nej*
Návrat hore Goto down
Diana McBrother

Diana McBrother


Počet príspevkov : 21
Registration date : 29.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimePo december 08, 2008 6:19 pm

Asi mi povieš... že som neni normálna alebo čo.. ale... neboj sa nie som tehotná alebo čo len.. Tomáš nie je Sallyin oco.*nervózne si zahryzla do pery a čakala na jeho reakciu.*
Návrat hore Goto down
John McSister

John McSister


Počet príspevkov : 19
Registration date : 15.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimePo december 08, 2008 11:13 pm

HRMN* zabehla mu detská výživa* Ako prosím??* zvráštil tvár* A kto ním je či si ju vôbec zaslúži* zamyslel sa* každopádne je ním len biologicky, pretože Sally a Enny vychovál vždy ako jediný tvoj priateľ Tom... * odkašlal si* Ale Enny je biologická dcéra Toma, však?* dúfal, že aspoň niečo je s toho pravda*
lol!
Návrat hore Goto down
Diana McBrother

Diana McBrother


Počet príspevkov : 21
Registration date : 29.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeUt december 09, 2008 7:15 pm

Áno Enny je jeho..*nervózne sa usmiala.*To so Sally... bolo to jeden veľký omyl...
Návrat hore Goto down
John McSister

John McSister


Počet príspevkov : 19
Registration date : 15.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeSt december 10, 2008 9:23 pm

Tak preto ste sa tak rýchlo vzali* zamyslel sa a rozmýšlal ako sa má zachovaťRazz* A kto ním je???Razz
Návrat hore Goto down
Diana McBrother

Diana McBrother


Počet príspevkov : 21
Registration date : 29.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimePi december 12, 2008 5:55 pm

To bolo po svadbe*pripomenula mu.*T.. to ti nomôžem povedať...je mi to ľúto...

afro
Návrat hore Goto down
John McSister

John McSister


Počet príspevkov : 19
Registration date : 15.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeNe december 14, 2008 3:14 pm

No, a vie to??* bolo mu divne* A vieš to isto??
Návrat hore Goto down
Marta McSister

Marta McSister


Počet príspevkov : 2
Registration date : 20.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimePo december 15, 2008 8:37 pm

*Vojde do kuchyne s bábätkom v náručí.* Neruším vás?
Návrat hore Goto down
John McSister

John McSister


Počet príspevkov : 19
Registration date : 15.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeSt december 17, 2008 9:30 pm

Jasne že nie ty nikdy nerušíš* pozrel sa na Babato a bol očarenýRazz*
Návrat hore Goto down
Diana McBrother

Diana McBrother


Počet príspevkov : 21
Registration date : 29.11.2008

Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitimeSt december 24, 2008 11:12 am

Óóóó ahoj mami!*natešene ju pozdravila a dala jej letmý bozk a pozrela na bábo.*Hm.. ako sa to volá?*spýtala sa a pozrela na mamu potom na oca.*
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kuchyňa a jedáleň Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kuchyňa a jedáleň   Kuchyňa a jedáleň I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Kuchyňa a jedáleň
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kuchyňa s jedálňou

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Happy Family :: Dom starých rodičov-
Prejdi na: